Kontakt

Kontakt Bautec AS

Har du spørsmål knyttet til våre tjenester eller produkter? Ikke nøl med å ta kontakt med oss på e-post eller telefon for en konstruktiv samtale.

Ledelse

Tore André Haugen
Daglig leder
Mob.: 464 09 570
E-post: tore.haugen@bautec.no

Salg

Johnny Grindheim
Salgs- og markedsansvarlig
Mob.: 901 60 906
E-post: johnny.grindheim@bautec.no

Produksjon

Arvid Myhra
Serviceleder
Mob.: 930 68 497
E-post: arvid.myhra@bautec.no

Øystein Fykse
Senior prosjektingeniør
Mob.: 906 55 920
E-post: oystein.fykse@bautec.no

Dennis Sabic
Serviceingeniør
Mob.: 906 81 041
E-post: dennis.sabic@bautec.no

Ruben André Salhus
Serviceingeniør
Tlf.: 911 13 293
E-post: ruben.salhus@bautec.no

Jarle Hitland Pettersen
Serviceingeniør
Tlf.: 924 10 055
E-post: jarle.pettersen@bautec.no

Christopher Johannesen
Lærling
Tlf.: 411 73 565
E-post: christopher.johannesen@bautec.no

Kontaktinformasjon

Adresse: Kanalveien 51, 5068 Bergen
E-post: bautec@bautec.no
Tlf.: 53 01 21 30
Organisasjonsnummer: 998 585 309